Algemene info

Team informatie

Directeur
Roel de Vries

Leerkrachten
Bianca Oterdoom
Francisca Kramer
Jo-Nele Blokzijl
Marieke Ploeger
Marjolein ten Cate
Melissa Zijlstra
Neomi Vermeulen
Niké Admiraal
Tessa Kruijer
Sabine Burgering
Helma van Wort
Nathalie van Driest
Rianne van der Land
Lotte Blom
Rojanne Jong
Jolinda Vriezema
Lonneke Feller
Shoshana Pijnenburg
Danielle Sampimon
Lucia Venema
Thomas Riemers
Annika de Ruiter
Gijs Schaatsenberg
Sasja Straatman

Gymnastiekleerkracht
Olof Straatman

Bouwcoördinatoren
Francisca Kramer & Tessa Kruijer (Groep 1 t/m 5)
Marieke Ploeger & Rianne v.d. Land (Groep 6 t/m 8)

Intern begeleiders
Bianca Oterdoom
Rianne van der Land
Tessa Kruijer

Onderwijsassistent
Sandra van den Oetelaar  
Fieke Westerman                                          

Administratief medewerkster
(maandag, dinsdag, donderdag)
Lucia Haantjes

Contactpersoon klachten
Marjolein ten Cate
Rojanne Jong

Onderstaand een overzicht van alle groepen en de bijbehorende leerkracht(en).

Groep Leerkracht Dagen
Groep 1-2 geel Jolinda maandag t/m woensdag
  Annika donderdag en vrijdag
Groep 1-2 rood Shoshana dinsdag, woensdag en donderdag en maandag en vrijdag om de week
  Helma maandag en vrijdag om de week
Groep 1-2 oranje Lotte dinsdag, woensdag en donderdag en maandag en vrijdag om de week
  Helma maandag en vrijdag om de week
Groep 3 Francisca maandag, dinsdag en vrijdag
  Jo-Nele woensdag en donderdag
Groep 3 Rojanne maandag t/m woensdag
  Sabine donderdag en vrijdag
Groep 4 Tessa maandag, dinsdag 
  Bianca woensdag, donderdag
  Sasja vrijdag
Groep 4-5 Lucia donderdag en vrijdag
  Annika maandag t/m woensdag
Groep 5 Danielle maandag,dindsdag,donderdag en vrijdag
  Rianne woensdag
Groep 6 Marieke maandag t/m vrijdag
Groep 6 Lonneke maandag t/m vrijdag
Groep 7 Nathalie woensdag t/m vrijdag
  Gijs maandag en dinsdag
Groep 7 Neomi maandag om de week, donderdag en vrijdag
  Melissa maandag om de week, dinsdag en woensdag
Groep 8 Thomas maandag t/m vrijdag
Groep 7/8 Marjolein maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
  Gijs woensdag

 

Onderwijsassistent Sandra maandag t/m donderdag
  Fieke maandag
Vakleerkracht bewegingsonderwijs Olof woensdag en vrijdag    
Intern begeleider Rianne dinsdag
Intern begeleider Bianca                                             dinsdag en vrijdag
Intern begeleider Tessa woensdag
Directeur Roel maandag t/m vrijdag
Administratief medewerkster Lucia maandag, dinsdag en donderdag